Nowocześnie i stylowo

W naszym mieszkaniu właśnie zakończył się remont? A może pragniemy zmiany mniej inwazyjnej? Czasami drobiazg wystarczy, by zmienić wystrój, stworzyć nowy klimat, czy zwyczajnie odświeżyć pomieszczenie nową aranżacją. [b]Rolety rzymskie z firaną[/b] są urokliwe, nieco niewinne i mogą wydawać się staroświeckie, a mimo tego nadążają za najnowocześniejszymi trendami mody. Są przy tym dostępne w wielu kolorach i wzorach, co umożliwia dopasowanie ich do stylu, który najbardziej preferujemy.

Są to [b]rolety[/b] gustowne, a zarówno ich konserwacja, jak i użytkowanie nie nastręczają żadnych trudności, ponieważ ich obsługa nie jest ani trochę skomplikowane. Ponadto [b]rolety rzymskie z firaną na wymiar[/b] są przysłowiowym dwa w jednym. Zapewniają zarówno intymność i prywatność podczas zaciemnienia pomieszczenia roletą, jak i dostateczny dopływ światła podczas funkcjonowania na oknie jedynie tiulowej firany.

Jak udekorować okno? Dylemat pomiędzy roletami a firanami i zasłonami

Duży wybór

Dostępne wersje wzorów można dowolnie różnicować, co zależy wyłącznie od zamawiającego i dopasowywać do każdego pomieszczenia mieszkalnego, a także użytkowego, np. gabinetu, kwiaciarni, czy nawet restauracji. ze względy na możliwość zamawiania [b]rolety na wymiar[/b], dopasujemy je również do dowolnego rozmiaru okna. Umożliwiają swobodne regulowanie dostępności światła do pomieszczeń, a to wydatnie podnosi komfort przebywania w takiej przestrzeni oraz daje poczucie bezpieczeństwa i intymności. [b]Roleta[/b] zainstalowana i odpowiednio ustawiona w sypialni pozwali natomiast na niezakłócany światłem sen.